Velkommen til Viken Unge Venstre

Har du vært på leting i hele Viken etter et parti som vil ha en friere skole? Og som prioriterer miljø? Og som jobber for en mer human narkotikapolitikk? Og som mener at europeisk samarbeid er så viktig for Norge og verden at Norge burde bli medlem i EU?

Da har du kommet til rett sted.

Leder: Marcus Holst-Pedersen
Tlf: +47 468 79 502
Mail: marcus.holst-pedersen@venstre.no

 

Nestleder: Idun Gulla Dyrnes

Tlf: +47 976 81 474
Mail: idungulla@gmail.com

Nestleder: Timo Nikolaisen

Tlf: +47 472 98 924
Mail: timo@flensburg.no

Viken Unge Venstre arrangerer torsdagsmøter annenhver torsdag - annenhver gang ute hos lokallagene eller på Venstres Hus i Oslo (Møllergata 16). Her er alle velkomne, både medlemmer og interesserte. I tillegg har lokallagene jevnlig egne møter rundt om i fylket, både politiske og sosiale. Møtene er åpne for alle og det serveres som oftest mat. Sjekk listen over lokallag for å ta kontakt med din lokallagsleder!

Vi har fem lokallag i fylket:
Asker og Bærum Unge Venstre
(Kontakt lokallagsleder Ulrik Dager Sneve på askerogbaerum@uv.no eller 455 15 787)

Romerike Unge Venstre
(Kontakt lokallagsleder Hedda Wølner på romerike@uv.no eller 452 69 584)

Drammen og omegn Unge Venstre
(Kontakt lokallagsleder Erika Melhus på erika.melhus@gmail.com eller 405 50 021)

Ringerike og Hole Unge Venstre

(Kontakt lokallagsleder Mantas Karveckis på mmantas2002@gmail.com eller 998 67 828)

Indre Østfold Unge Venstre

(Kontakt lokallagsleder Fredrik Fosser på fredrikfosser@icloud.com eller 483 22 789)

 

Follo Unge Venstre

(Kontakt lokallagsleder Marianne Vemer på marianne.vemer@hotmail.com eller 905 49 340)

Nedre Glomma Unge Venstre
(Kontakt lokallagsleder Idun Gulla Dyrnes på idungulla@gmail.com eller 976 81 474)

 


Ta kontakt med oss hvis du har lyst til å starte et lokallag i DITT område! Vi er for tiden særlig interessert i å høre fra deg som bor i Follo eller Indre Østfold, så ikke nøl med å ta kontakt!

Mer info om hva som skjer i fylkeslaget finner du her: facebook.com/VikenUV

Er du medlem kan du følge med på hva som skjer gjennom vår interne facebookgruppe her: https://www.facebook.com/groups/viken.uv/

Nyheter fra fylket